راهنمای دریافت رمز دوم یکبارمصرف (پویا) از اینترنت بانک

 

 

 

 

 

 

 

 

*دریافت رمز فعالسازی:

 

برای ورود به بخش اینترنت بانک ابتدا می بایست با مراجعه به یکی از شعب صندوق، پس از تکمیل فرم اینترنت بانک و دریافت رمز فعالسازی  با وارد نمودن نام کاربری (کد ملی) و کلمه عبور (رمز دریافتی از طریق پیامک) وارد پنل کاربری اینترنت بانک شوید.

 

 

*دریافت صورتحساب:

برای مشاهده گردش صورتحساب در حالت گروه فعالیت (حساب ها) و انتخاب فعالیت (صورتحساب) می توان گردش صورتحساب را بر اساس انتخاب تاریخ یا تعداد تراکنش ها مشاهده کرد.

 

 علاوه بر مشاهده صورتحساب می توانید فایل صورتحساب خود را با فرمت متنی یا اکسل بر روی کامپیوتر خود دانلود و ذخیره نمایید.

درحالت گروه فعالیت (حساب ها) و انتخاب فعالیت (دریافت فایل فایل صورتحساب) می توانید فایل صورتحساب خود را دریافت نمایید.

 

 

*واریز به حساب از کارت شتاب

برای واریز وجه به حساب خود از کارت های شتابی می بایست مراحل زیر را طی نمایید.

 در حالت گروه فعالیت (حواله اینترنتی) و انتخاب فعالیت (واریز به حساب از طریق شتاب) می توان تا سقف 500،000،000 ریال از سایر کارت های شتاب به حساب خود در صندوق واریز نمایید.

 

 سپس در این قسمت شماره حساب و مبلغ وارد شده را کنترل نموده و در صورت صحیح بودن روی گزینه تایید کلیک نمایید.

سپس وارد درگاه بانک خواهید شد که می بایست اطلاعات کارت خود (شماره کارت، رمز دوم، ccv2 و تاریخ انقضا) را وارد نمایید و روی گزینه پرداخت کلیک کنید.

 

سپس روی گزینه تکمیل خرید کلیک نمایید.

 

پس از اینکه واریز وجه با موفقیت به اتمام رسید شماره پیگیری و شماره سریال این عملیات نمایش داده خواهد شد که می توانید برای پیگیری های بعدی این شماره ها را یادداشت فرمایید.

 

 

*حواله اینترنتی

 

1- حواله به کارت شتاب سایر بانک ها (کارت به کارت)

برای حواله به کارت شتاب سایر بانک ها (کارت به کارت) در حالت گروه فعالیت (حواله اینترنتی) و انتخاب فعالیت (حواله به کارت شتاب (کارت به کارت)) می توان با وارد کردن شماره کارت 16 رقمی مقصد انتقال وجه را انجام داد. (سقف این حواله 30،000،000 ریال می باشد.)

پس از وارد کردن شماره کارت 16 رقمی، مبلغ قابل انتقال (تا سقف 3،000،000 ریال) و شرح (در صورت دلخواه) گزینه تایید را انتخاب فرمایید.

 

سپس در صفحه بعد پس از کنترل مبلغ قابل انتقال و نام گیرنده حواله گزینه تایید را انتخاب نمایید.

 

لازم به ذکر است برای مبلغ های بالای ۱۰،۰۰۰،۰۰۰ ریال می بایست در حین انجام عملیات رمز دریافت شده از طریق پیامک را در کادر ثبت امضاء وارد نمایید و سپس روی گزینه ثبت امضاء کلیک کنید. برای مبلغ های زیر ۱۰،۰۰۰،۰۰۰ ریال نیازی به وارد کردن رمز نیست و فقط می بایست روی گزینه ثبت امضاء کلیک کنید.

 

پس از اینکه انتقال وجه با موفقیت به اتمام رسید حواله اینترنتی نمایش داده خواهد شد که می توانید برای پیگیری های بعدی این رسید را چاپ نمایید.

 

2- حواله داخلی: برای انتقال وجه به سایر حساب های صندوق در حالت گروه فعالیت (حواله اینترنتی) و انتخاب فعالیت (حواله داخلی) می توان با وارد نمودن شماره حساب شخص مورد نظر انتقال وجه را انجام داد. (سقف این حواله می بایست در هنگام تکمیل فرم اینترنت بانک توسط مشتری تعیین گردد).

 

لازم به ذکر است برای مبلغ های بالای 10،000،000 ریال می بایست در حین انجام عملیات رمز دریافت شده از طریق پیامک را در کادر ثبت امضاء وارد نمایید و سپس روی گزینه ثبت امضاء کلیک کنید. برای مبلغ های زیر 10،000،000 ریال نیازی به وارد کردن رمز نیست و فقط می بایست روی گزینه ثبت امضاء کلیک کنید.

 

3- حواله پایا و ساتنا (حواله به سایر بانک ها با وارد نمودن شناسه شبای حساب مقصد)

برای حواله به سایر بانک ها از طریق وارد نمودن شناسه شبا (پایا و ساتنا) در حالت گروه فعالیت (حواله اینترنتی) و انتخاب فعالیت (حواله به سایر بانکها) می توان انتقال وجه را انجام داد. (سقف این حواله می بایست در هنگام تکمیل فرم اینترنت بانک توسط مشتری تعیین گردد)

 

لازم به ذکر است برای مبلغ های بالای 10،000،000 ریال می بایست در حین انجام عملیات رمز دریافت شده از طریق پیامک را در کادر ثبت امضاء وارد نمایید و سپس روی گزینه ثبت امضاء کلیک کنید. برای مبلغ های زیر 10،000،000 ریال نیازی به وارد کردن رمز نیست و فقط می بایست روی گزینه ثبت امضاء کلیک کنید.

 

 

*پرداخت اقساط از طریق حساب یا کارت شتاب

 در حالت گروه فعالیت (تسهیلات) و انتخاب فعالیت (لیست وام ها) می توان لیست وام ها را مشاهده نموده و از جزئیات این تسهیلات در قسمت جزئیات وام گزارش تهیه کرد.

 

برای پرداخت اقساط در حالت  گروه فعالیت (تسهیلات) و انتخاب فعالیت (پرداخت قسط) می توانید به دو روش پرداخت از طریق کارت شتاب و یا پرداخت از طریق حساب های صندوق تسهیلات خود را پرداخت نمایید.

 

روش اول (پرداخت از طریق کارت شتاب):

در این روش گزینه پرداخت از طریق کارت شتاب را جهت پرداخت وام خود انتخاب کنید سپس تایید نمایید.

 

سپس درگاه مورد نظر را انتخاب کرده و تایید نمایید

در ادامه وارد درگاه بانک خواهید شد که می بایست اطلاعات کارت خود (شماره کارت، رمز دوم، ccv2 و تاریخ انقضا) را وارد نمایید و روی گزینه پرداخت کلیک کنید.

 

 

سپس روی گزینه تکمیل خرید کلیک نمایید.

 

 

پس از اینکه پرداخت با موفقیت به اتمام رسید شماره پیگیری و شماره سریال این عملیات نمایش داده خواهد شد که می توانید برای پیگیری های بعدی این شماره ها را یادداشت فرمایید.

 

روش دوم(پرداخت از طریق حسابهای صندوق):

در این روش گزینه پرداخت از طریق حسابهای صندوق را جهت پرداخت وام خود انتخاب کنید سپس تایید نمایید.

 

سپس در صفحه بعد پس از بررسی شماره حساب و مبلغ قسط پرداخت خود را تایید نمایید.

 

*پرداخت قبض

در حالت گروه فعالیت (حساب ها) و انتخاب فعالیت (پرداخت قبوض) می توان کلیه قبوض خدماتی (آب، برق، گاز، تلفن) را با وارد کردن شناسه قبض و شناسه پرداخت از طریق اینترنت بانک پرداخت نمود.

 

پس از وارد کردن شناسه قبض و شناسه پرداخت و کلیک روی گزینه تایید، در صفحه جدید مبلغ قابل پرداخت را بررسی نمایید و در صورت صحیح بودن روی تایید کلیک کنید.

 

*مسدود کردن کارت

در حالت گروه فعالیت (کارت الکترونیک) و انتخاب فعالیت (مسدود کردن کارت) می توان کارت خود را (بدلیل سرقت، مفقودی، خرابی یا موارد دیگر) غیر فعال و مسدود نمایید.

جهت فعالسازی مجدد کارت (در صورت نیاز دریافت کارت جدید) می بایست به یکی از شعب صندوق قرض الحسنه مس مراجعه فرمایید.

 

 

*تغییر رمز عبور

در حالت گروه فعالیت (تنظیمات) و انتخاب فعالیت (تغییر رمز عبور) می توانید رمز عبور اینترنت بانک خود را تغییر دهید.

ابتدا رمز عبور قبلی خود را وارد کرده سپس دو مرتبه رمز عبور جدید را وارد کنید و روی گزینه تایید کلیک نمایید.